صدور مدارک فارغ التحصيلي کليه دانش آموختگان صرفا از طريق اين سامانه امکان پذير مي باشد.

با سلام و احترام
     اين سامانه جهت رفاه حال شما طراحي و پياده سازي گرديده، لذا خواهشمند است راهنماهاي مربوط به هر قسمت را به دقت مطالعه فرمائيد و طبق دستور العمل مربوطه مراحل ثبت تقاضا را پيگيري نمائيد.

توصيه هنگام ثبت نام:

با توجه به اينکه يکي از مراحل ثبت نام اتصال به درگاه اينترنتي بانک ملت و استفاده از امکانات پرداخت online  مي‌باشد و در زمان‌هاي 8 صبح لغايت 14 ظهر روهاي شنبه تا چهارشنبه شبکه اين دانشگاه وهمچنين بانک ملت داراي ترافيک سنگين مي‌باشد لذا پيشنهاد مي‌گردد جهت انجام مراحل ثبت نام غيراز اين ساعت‌ها اقدام نمائيد.

لازم به ذکر است مورد فوق صرفاً جهت جلوگيري ازاتلاف وقت شما عزيزان مي‌باشد.

جهت صدور هر كدام از مدارك مورد نياز، متقاضيان گرامي مي‌بايست روي دكمه مربوطه در سمت راست كليك نماييد وصفحه راهنما را مشاهده و بعد از مطالعه  نسبت به ثبت تقاضا اقدام  فرماييد .در ضمن هزينه‌هاي مربوط به صدور مدرک بصورت الکترونيکي دريافت خواهد شد.

رعايت مراحل ذيل الزامي مي‌باشد درغيراينصورت به درخواست شما ترتيب اثر داده نخواهد شد.

1- لازم است که شما هم در سايت ثبت نام الکترونيکي نموده و اسکن تمامي مدارک خود را در سايت بارگذاري نماييد و هم مدارک برابر با اصل شده خود را از طريق پست براي ما ارسال فرماييد.

2- اسکن از اصل مدرک مربوطه مورد تاييد مي‌باشد و عکس يا اسکن از کپي مدارک قابل قبول نمي باشد.

تذکر :  

متقاضي گرامي بعد از نهايي نمودن ثبت نام و دريافت کد رهگيري در روزهاي بعد با وارد نمودن کد رهگيري و شماره ملي در همين سامانه روند بررسي  درخواست خود را مشاهده نماييد.

در صورت نياز به مدارک خاص(مانند مستخدمين نظامي ،انتظامي و ...) در بخش پيگيري به صورت پيام به اطلاع شما خواهد رسيد.


از همکاري شما سپاس گذاريم

  
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1396-6-13 15:15        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ